אירועים בישיבהחדשות

נהר שלום סיימו את הש”ס במעמד הראשלצי”ם – גלריית תמונות כולל וידאו

סיום הש”ס שע”י מורנו המקובל רבי בניהו שמואלי שליט”א ראש ישיבת המקובלים ”נהר שלום”ברוב עם במעמד נפלא ומרגש וברוב עם נערך אמש סיום הש”ס של מוסדות ”נהר שלום” במעמד שלושת הראשונים לציון שליט”א באולמי נוף ירושלים מורנו הגאון המקובל רבי בניהו שמואלי שליט”א דיבר במעלת לימוד התלמוד ובמעלת ימי השובבי”ם והוסיף לחזק את לימוד ”הזוהר היומי” המבואר כפי שנקבע בסיום הש”ס במחזור הקודם לפני שבע וחצי שנים.

מרן ראש ישיבת פורת יוסף רסי משה צדקה שליט”א דיבר במעלת הקובעים זמן לתלמוד תורה דבר שהופך את כל המשפחה, התורה סם חיים ומגרשת את החושך, בפרט בחושך הגדול של הדור הזה מי לא יאיר ביתו באור התורה.הראשון לציון ורבה הראשי של ירושלים הגרש”מ עמאר שליט”א: מי פילל ומי מילל שנגיע לעתכזו שאפילו בעלי בתים זוכים לסיים את הש”ס כמה נפלא כמה טוב. אשרי הדבקים בלימוד התורה.

צילום: יעקב כהן

הראשון לציון והרב הראשי לישראל הגאון רבי יצחק יוסף שליט”א נשא דבריו בגודל מעלת הבקיאות בתלמוד מבלי להזניח את העיון, שע”י כן נעשה מוחו מוח תלמודי ויודע לכוין לאמירת הדברים כפי שקבעו חז”ל.

כל המשתתפים קבלו את סט ספרים מהודר ג”כ של אדרא רבא אדרא זוטא סבא דמשפטים המבואר והמפורש מאיר עיניים + חוברת ממעמדים סיום הש”ס הקודמים של ישיבת נהר שלום במעמד זקן המקובלים הרב יצחק כדורי זצוק”ל פוסק הדור הגאון מרן רבנו עובדיה יוסף זצוק”ל אביהם של ישראל מרן רבי מרדכי אליהו זצוק”ל ועוד. בתוספת תמונות מאמרים ועוד + דיסק צפיה בדבריהם של גדולי ישראל זצוק”ל במעמדי סיום הש”ס הקודמים + דף זכיה בלימוד תורה בימי השובבים שכל אחד יקבל על עצמו שעות תענית דיבור\דפי גמרא\פרקי משנה\דפי זוהר ועוד.

המשתתפים יצאו מרוגשים ומלווים בעידוד של גדולי ישראל על קביעת עיתים לתורה וחינוך בדרך ישראל סבא. ומלווים בברכתם של גדולי המקובלים הסבא קדישא רבי שלום שליט”א ר”’י המקובלים נהר שלום, והמקובל כמוה”ר רבי דוד בצרי ראש ישיבת ”השלום” בירושלים שהריעפוברכות בפרנסה טובה זיווגים זרכע של קימא לכל הלומדים והתומכים גדול היה המעמד לכבודה של תורה.

כתבות קשורות

Back to top button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות